מי אנחנו

Marathon InfoTech | חברת ניהול מערכות מידע ייחודית ושונה

החברה מטפלת בכל היבטי המחשוב, ניהול המידע ותיאום המערכות בעסקים ובחברות בכל גודל, כדי לתת לבעלי החברה ולמנהליה – ראש שקט. אנחנו נותנים לעסקים לרוץ קדימה, תוך חסכון במשאבים וייעול תהליכים, כדי שהחברה תוכל לעשות יותר ביזנס. 

הניסיון רב השנים שלנו כולל עבודה מול עסקים קטנים, חברות בינוניות ומול תאגידי ענק, בהם אנחנו מייצרים באופן קבוע זרימה של מידע, בתוך מערכות המחשוב והתוכנה. המידע שאנחנו מאתרים ומזרימים, הוא רב ערך מבחינה עסקית, ולכן הוא מגדיל ומשפר את התוצאות העסקיות.

החברה הוקמה ומנוהלת ע"י חנוך דייג, מומחה בתחום ניהול מערכות מידע משנת 2008.

FEARLESS INVESTMENTS IN OVER 5 INDUSTRIES

על המייסד

חנוך

בצעירותו היה חנוך מוסיקאי (ניגן באופרה הישראלית, תזמורת סימפונית ירושלים ולימד נגינה).

"העיסוק במוסיקה נותן לי רגישות כלפי בני אדם, כוח התמדה, דבקות במטרה ורצון להשקיע. הכי חשוב, המוסיקה נותנת לי שאיפה תמידית להרמוניה בכל מערכת שאני נוגע בה".

 

חנוך גדל מלידתו, לפני שעלה ארצה - באירופה, חלק בבודפשט ובבגרותו - בווינה. 

"החיים באירופה נתנו לי המון יכולות של עבודה סבלנית עם בני אדם, הקשבה אמיתית וגם ראייה רחבה של אנשים. הבנתי מה החשיבות של גישה נכונה לאנשים, איך לדבר איתם כדי להבין אותם וכדי לתת להם שירות שיהפוך אותם למרוצים מאד". 

"למידת שפות מניעה אותי גם היום, כי אני יודע להסביר לכל עובד בכל חברה – בשפה שלו – מה התועלת שתצמח לו אישית בעבודה, מכך שאטמיע לו מערכת מחשוב או תוכנה מסוימת, ומה היא תפתור לו".